Fotograf Marcel Kurucz

Rád dělám věci, které mě prostě baví a fotografování je vděčným koníčkem, kde se můžu zcela naplno ponořit do vlastního světa a cítit se opravdu svobodný. Někdy se sice míjí nejenom dny, ale dokonce i celé týdny, kdy se mi zcela podle mých představ nedaří pořídit ideální fotografie, pak ale ovšem přijdou ty chvíle, při kterých se povede zachytit jedinečné snímky, které nutně musí spatřit světlo tohoto světa...

Další podrobnosti o fotografovi


Amatérský fotograf / Marcel Kurucz

Podívejte se na svět mýma očima...

Jmenuji se Marcel Kurucz, jsem autorem fotografií v online galerii Fotio a zároveň i tvůrcem tohoto webu. Digitální fotografii se věnuji od počátku roku 2003, kdy jsem si pořídil první digitální fotoaparát. Od té doby se nejen samotná fototechnika, ale také intenzita focení neustále mění v závislosti na mé motivaci. Mimo profesionální tvorbu v oblasti produktové fotografie se na amatérské úrovni zajímám o celou řadu dalších fotografických témat. Patří sem zejména portréty, street foto, fotografování architektury nebo krajiny, ale zároveň i detailní a makro fotografie. Přesně k tomu účelu vznikla i osobní galerie Fotio, kde z mého koníčku prezentuji fotografie, které stojí za pozornost. Nemusím tak nutit blízké okolí k jejich prohlížení, kdo bude mít zájem, cestu k fotografiím si snadno najde.

Kontakt na fotografa

V současné době jsem zcela vytížen dalšími projekty a musím dopředu upozornit, že odmítám veškeré nabídky k focení. Jestliže se přesto chcete na něco zeptat, můžete jednoduše využít kontaktní e-mail uvedený níže na webu. Veškeré fotografie publikované na webu Fotio.cz jsou chráněny autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Pokud chcete některou fotografii využít, kontaktujte mě předem a jistě se pak na podmínkách užití takového snímku dohodneme.

Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
Mobil: 776 263 953, E-mail: fotograf@fotio.cz

IČ 75287307 (neplátce DPH)


Hlavní kategorie na Fotio.cz

Portfolio

Porfolio

Prohlédněte si výběr zajímavých fotografií v online galerii...

Autor

Autor

Informace o autorovi webu a publikovaných fotografií...

Blog

Blog

Blog se zaměřením na digitální fotografii a fotografování...

© 2018 Fotio.cz